  • Mfr # A1.02X014.81
  • Zoro # G314238950
Nominal Inside Dia.
14.81 mm (0.583 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A1.02X014.81
Nominal Inside Dia.
14.81 mm (0.583 in)
Nominal Outside Dia.
0.66 in
Overall Length
0.66 in
Nominal Width
0.66 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)