  • Mfr # A1.02X006.15
  • Zoro # G114238853
Nominal Inside Dia.
6.15 mm (0.242 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A1.02X006.15
Nominal Inside Dia.
6.15 mm (0.242 in)
Nominal Outside Dia.
0.32 in
Overall Length
0.32 in
Nominal Width
0.32 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)