  • Mfr # A2.62X125.22
  • Zoro # G714251719
Nominal Inside Dia.
125.22 mm (4.93 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A2.62X125.22
Nominal Inside Dia.
125.22 mm (4.93 in)
Nominal Outside Dia.
5.14 in
Nominal Width
5.14 in
Overall Length
5.14 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)