  • Mfr # A2.62X276.43
  • Zoro # G814251466
Nominal Inside Dia.
276.43 mm (10.883 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A2.62X276.43
Nominal Inside Dia.
276.43 mm (10.883 in)
Nominal Outside Dia.
11.09 in
Overall Length
11.09 in
Nominal Width
11.09 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)