  • Mfr # A2.62X349.25
  • Zoro # G114256321
Nominal Inside Dia.
349.25 mm (13.75 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A2.62X349.25
Nominal Inside Dia.
349.25 mm (13.75 in)
Nominal Outside Dia.
13.96 in
Nominal Width
13.96 in
Overall Length
13.96 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)