  • Mfr # A2.62X064.11
  • Zoro # G814251824
Nominal Inside Dia.
64.11 mm (2.524 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A2.62X064.11
Nominal Inside Dia.
64.11 mm (2.524 in)
Nominal Outside Dia.
2.73 in
Nominal Width
2.73 in
Overall Length
2.73 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)