  • Mfr # A2.62X079.38
  • Zoro # G614251611
Nominal Inside Dia.
79.38 mm (3.125 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A2.62X079.38
Nominal Inside Dia.
79.38 mm (3.125 in)
Nominal Outside Dia.
3.33 in
Overall Length
3.33 in
Nominal Width
3.33 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)