  • Mfr # A3.18X194.06
  • Zoro # G814272331
Nominal Inside Dia.
194.06 mm (7.64 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A3.18X194.06
Nominal Inside Dia.
194.06 mm (7.64 in)
Nominal Outside Dia.
7.89 in
Overall Length
7.89 in
Nominal Width
7.89 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)