  • Mfr # A3.18X038.48
  • Zoro # G014272261
Nominal Inside Dia.
38.48 mm (1.515 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A3.18X038.48
Nominal Inside Dia.
38.48 mm (1.515 in)
Nominal Outside Dia.
1.76 in
Nominal Width
1.76 in
Overall Length
1.76 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)