  • Mfr # A3.18X092.46
  • Zoro # G614272371
Nominal Inside Dia.
92.46 mm (3.64 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A3.18X092.46
Nominal Inside Dia.
92.46 mm (3.64 in)
Nominal Outside Dia.
3.89 in
Overall Length
3.89 in
Nominal Width
3.89 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)