  • Mfr # A3.53X310.74
  • Zoro # G514286904
Nominal Inside Dia.
310.74 mm (12.234 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A3.53X310.74
Nominal Inside Dia.
310.74 mm (12.234 in)
Nominal Outside Dia.
12.51 in
Nominal Width
12.51 in
Overall Length
12.51 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)