  • Mfr # A3.53X337.06
  • Zoro # G214286808
Nominal Inside Dia.
337.06 mm (13.27 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A3.53X337.06
Nominal Inside Dia.
337.06 mm (13.27 in)
Nominal Outside Dia.
13.55 in
Nominal Width
13.55 in
Overall Length
13.55 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)