  • Mfr # A3.53X492.25
  • Zoro # G714290565
/ea
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
492.25 mm (19.38 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A3.53X492.25
Nominal Inside Dia.
492.25 mm (19.38 in)
Nominal Outside Dia.
19.66 in
Overall Length
19.66 in
Nominal Width
19.66 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)