  • Mfr # A3.53X506.98
  • Zoro # G114290356
/ea
Free Shipping & Returns
Nominal Inside Dia.
506.98 mm (19.96 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A3.53X506.98
Nominal Inside Dia.
506.98 mm (19.96 in)
Nominal Outside Dia.
20.24 in
Overall Length
20.24 in
Nominal Width
20.24 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)