  • Mfr # A6.99X085.09
  • Zoro # G914274396
Nominal Inside Dia.
85.09 mm (3.35 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A6.99X085.09
Nominal Inside Dia.
85.09 mm (3.35 in)
Nominal Outside Dia.
3.9 in
Nominal Width
3.9 in
Overall Length
3.9 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)