  • Mfr # A6.99X088.27
  • Zoro # G214274362
Nominal Inside Dia.
88.27 mm (3.475 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A6.99X088.27
Nominal Inside Dia.
88.27 mm (3.475 in)
Nominal Outside Dia.
4.03 in
Nominal Width
4.03 in
Overall Length
4.03 in
Temp. Range
14°F (-10°C) to 428°F (220°C)