  • Mfr # E3.53X046.04
  • Zoro # G314284841
Nominal Inside Dia.
46.04 mm (1.813 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E3.53X046.04
Nominal Inside Dia.
46.04 mm (1.813 in)
Nominal Outside Dia.
2.09 in
Nominal Width
2.09 in
Overall Length
2.09 in
Temp. Range
-67°F (-55°C) to 257°F (125°C)