  • Mfr # E3.53X523.47
  • Zoro # G814251602
Nominal Inside Dia.
523.47 mm (20.609 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E3.53X523.47
Nominal Inside Dia.
523.47 mm (20.609 in)
Nominal Outside Dia.
20.89 in
Nominal Width
20.89 in
Overall Length
20.89 in
Temp. Range
-67°F (-55°C) to 257°F (125°C)