  • Mfr # N0.79X022.81
  • Zoro # G514259045
Nominal Inside Dia.
22.81 mm (0.898 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N0.79X022.81
Nominal Inside Dia.
22.81 mm (0.898 in)
Nominal Outside Dia.
0.96 in
Nominal Width
0.96 in
Overall Length
0.96 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)