  • Mfr # N0.91X007.92
  • Zoro # G314269411
Nominal Inside Dia.
7.92 mm (0.312 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N0.91X007.92
Nominal Inside Dia.
7.92 mm (0.312 in)
Nominal Outside Dia.
0.38 in
Nominal Width
0.38 in
Overall Length
0.38 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)