  • Mfr # N0.99X015.75
  • Zoro # G414274537
Nominal Inside Dia.
15.75 mm (0.62 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N0.99X015.75
Nominal Inside Dia.
15.75 mm (0.62 in)
Nominal Outside Dia.
0.7 in
Nominal Width
0.7 in
Overall Length
0.7 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)