  • Mfr # N1.17X005.69
  • Zoro # G614272203
Nominal Inside Dia.
5.69 mm (0.224 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N1.17X005.69
Nominal Inside Dia.
5.69 mm (0.224 in)
Nominal Outside Dia.
0.32 in
Overall Length
0.32 in
Nominal Width
0.32 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)