  • Mfr # N1.19X042.42
  • Zoro # G614277239
Nominal Inside Dia.
42.42 mm (1.67 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N1.19X042.42
Nominal Inside Dia.
42.42 mm (1.67 in)
Nominal Outside Dia.
1.76 in
Overall Length
1.76 in
Nominal Width
1.76 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)