  • Mfr # N1.78X115.09
  • Zoro # G314272138
Nominal Inside Dia.
115.09 mm (4.531 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N1.78X115.09
Nominal Inside Dia.
115.09 mm (4.531 in)
Nominal Outside Dia.
4.67 in
Overall Length
4.67 in
Nominal Width
4.67 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)