  • Mfr # N1.78X142.34
  • Zoro # G514277292
Nominal Inside Dia.
142.34 mm (5.604 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N1.78X142.34
Nominal Inside Dia.
142.34 mm (5.604 in)
Nominal Outside Dia.
5.74 in
Nominal Width
5.74 in
Overall Length
5.74 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)