  • Mfr # N1.78X148.46
  • Zoro # G214277127
Nominal Inside Dia.
148.46 mm (5.845 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N1.78X148.46
Nominal Inside Dia.
148.46 mm (5.845 in)
Nominal Outside Dia.
5.98 in
Nominal Width
5.98 in
Overall Length
5.98 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)