  • Mfr # N1.78X152.02
  • Zoro # G214276977
Nominal Inside Dia.
152.02 mm (5.985 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N1.78X152.02
Nominal Inside Dia.
152.02 mm (5.985 in)
Nominal Outside Dia.
6.12 in
Nominal Width
6.12 in
Overall Length
6.12 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)