  • Mfr # N1.78X164.34
  • Zoro # G414281580
Nominal Inside Dia.
164.34 mm (6.47 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N1.78X164.34
Nominal Inside Dia.
164.34 mm (6.47 in)
Nominal Outside Dia.
6.61 in
Overall Length
6.61 in
Nominal Width
6.61 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)