  • Mfr # N1.78X046.99
  • Zoro # G014267038
Nominal Inside Dia.
46.99 mm (1.85 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N1.78X046.99
Nominal Inside Dia.
46.99 mm (1.85 in)
Nominal Outside Dia.
1.99 in
Nominal Width
1.99 in
Overall Length
1.99 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)