  • Mfr # N1.78X008.74
  • Zoro # G614256036
Nominal Inside Dia.
8.74 mm (0.344 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N1.78X008.74
Nominal Inside Dia.
8.74 mm (0.344 in)
Nominal Outside Dia.
0.48 in
Overall Length
0.48 in
Nominal Width
0.48 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)