  • Mfr # N1.80X013.46
  • Zoro # G914294219
Nominal Inside Dia.
13.46 mm (0.53 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N1.80X013.46
Nominal Inside Dia.
13.46 mm (0.53 in)
Nominal Outside Dia.
0.67 in
Nominal Width
0.67 in
Overall Length
0.67 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)