  • Mfr # N2.03X024.38
  • Zoro # G614277109
Nominal Inside Dia.
24.38 mm (0.96 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
N2.03X024.38
Nominal Inside Dia.
24.38 mm (0.96 in)
Nominal Outside Dia.
1.12 in
Overall Length
1.12 in
Nominal Width
1.12 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)