  • Mfr # N2.03X058.32
  • Zoro # G514281619
Nominal Inside Dia.
58.32 mm (2.296 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N2.03X058.32
Nominal Inside Dia.
58.32 mm (2.296 in)
Nominal Outside Dia.
2.46 in
Nominal Width
2.46 in
Overall Length
2.46 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)