  • Mfr # N2.08X065.43
  • Zoro # G414281771
Nominal Inside Dia.
65.43 mm (2.576 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N2.08X065.43
Nominal Inside Dia.
65.43 mm (2.576 in)
Nominal Outside Dia.
2.74 in
Nominal Width
2.74 in
Overall Length
2.74 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)