  • Mfr # N3.53X506.98
  • Zoro # G714274565
Nominal Inside Dia.
506.98 mm (19.96 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N3.53X506.98
Nominal Inside Dia.
506.98 mm (19.96 in)
Nominal Outside Dia.
20.24 in
Nominal Width
20.24 in
Overall Length
20.24 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)