  • Mfr # N3.53X054.23
  • Zoro # G714254604
Nominal Inside Dia.
54.23 mm (2.135 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
N3.53X054.23
Nominal Inside Dia.
54.23 mm (2.135 in)
Nominal Outside Dia.
2.41 in
Overall Length
2.41 in
Nominal Width
2.41 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)