  • Mfr # N3.53X670.76
  • Zoro # G914274518
Nominal Inside Dia.
670.76 mm (26.408 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
N3.53X670.76
Nominal Inside Dia.
670.76 mm (26.408 in)
Nominal Outside Dia.
26.69 in
Nominal Width
26.69 in
Overall Length
26.69 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)