  • Mfr # N5.33X109.54
  • Zoro # G314263976
Nominal Inside Dia.
109.54 mm (4.313 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
N5.33X109.54
Nominal Inside Dia.
109.54 mm (4.313 in)
Nominal Outside Dia.
4.73 in
Overall Length
4.73 in
Nominal Width
4.73 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)