  • Mfr # N5.33X192.53
  • Zoro # G114274585
Nominal Inside Dia.
192.53 mm (7.58 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
N5.33X192.53
Nominal Inside Dia.
192.53 mm (7.58 in)
Nominal Outside Dia.
8 in
Overall Length
8 in
Nominal Width
8 in
Temp. Range
-31°F (-35°C) to 248°F (120°C)