  • Mfr # H1.02X004.47
  • Zoro # G614274498
Nominal Inside Dia.
4.47 mm (0.176 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
H1.02X004.47
Nominal Inside Dia.
4.47 mm (0.176 in)
Nominal Outside Dia.
0.26 in
Overall Length
0.26 in
Nominal Width
0.26 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)