  • Mfr # H1.78X115.09
  • Zoro # G914272125
Nominal Inside Dia.
115.09 mm (4.531 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H1.78X115.09
Nominal Inside Dia.
115.09 mm (4.531 in)
Nominal Outside Dia.
4.67 in
Overall Length
4.67 in
Nominal Width
4.67 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)