  • Mfr # H1.78X135.64
  • Zoro # G414277415
Nominal Inside Dia.
135.64 mm (5.34 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
H1.78X135.64
Nominal Inside Dia.
135.64 mm (5.34 in)
Nominal Outside Dia.
5.48 in
Overall Length
5.48 in
Nominal Width
5.48 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)