  • Mfr # H1.78X151.59
  • Zoro # G114277296
Nominal Inside Dia.
151.59 mm (5.968 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H1.78X151.59
Nominal Inside Dia.
151.59 mm (5.968 in)
Nominal Outside Dia.
6.11 in
Nominal Width
6.11 in
Overall Length
6.11 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)