  • Mfr # H1.78X048.59
  • Zoro # G214271897
Nominal Inside Dia.
48.59 mm (1.913 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
H1.78X048.59
Nominal Inside Dia.
48.59 mm (1.913 in)
Nominal Outside Dia.
2.05 in
Overall Length
2.05 in
Nominal Width
2.05 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)