  • Mfr # H3.53X547.73
  • Zoro # G814237521
Nominal Inside Dia.
547.73 mm (21.564 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
H3.53X547.73
Nominal Inside Dia.
547.73 mm (21.564 in)
Nominal Outside Dia.
21.84 in
Nominal Width
21.84 in
Overall Length
21.84 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)