  • Mfr # H5.33X394.92
  • Zoro # G814246783
Nominal Inside Dia.
394.92 mm (15.548 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H5.33X394.92
Nominal Inside Dia.
394.92 mm (15.548 in)
Nominal Outside Dia.
15.97 in
Overall Length
15.97 in
Nominal Width
15.97 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)