  • Mfr # H5.33X497.33
  • Zoro # G214246741
Nominal Inside Dia.
497.33 mm (19.58 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
H5.33X497.33
Nominal Inside Dia.
497.33 mm (19.58 in)
Nominal Outside Dia.
20 in
Nominal Width
20 in
Overall Length
20 in
Temp. Range
-4°F (-20°C) to 248°F (120°C)