  • Mfr # S1.88X004.19
  • Zoro # G514312917
Nominal Inside Dia.
4.19 mm (0.165 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S1.88X004.19
Nominal Inside Dia.
4.19 mm (0.165 in)
Nominal Outside Dia.
0.31 in
Nominal Width
0.31 in
Overall Length
0.31 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)