  • Mfr # S2.03X047.24
  • Zoro # G714297908
Nominal Inside Dia.
47.24 mm (1.86 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S2.03X047.24
Nominal Inside Dia.
47.24 mm (1.86 in)
Nominal Outside Dia.
2.02 in
Overall Length
2.02 in
Nominal Width
2.02 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)