  • Mfr # S2.03X058.32
  • Zoro # G014297820
Nominal Inside Dia.
58.32 mm (2.296 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S2.03X058.32
Nominal Inside Dia.
58.32 mm (2.296 in)
Nominal Outside Dia.
2.46 in
Nominal Width
2.46 in
Overall Length
2.46 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)